Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Dr Irena Eris Algorithm 40+ Instant Moisture Face & Neck Mask (75mL)

 

Tootekood: IE29132
EAN: 5900717291324
Bränd:

Algorithm 40+ niisutav mask näole ja kaelale 75ml

 

30,40 €

Kogus:

Uuenduslik kortsudevastaste kosmeetikatoodete sari, mis põhineb mere looduslikul rikkusel ja biotehnoloogia kõige viimastel edusammudel. Ainulaadne tehnoloogia Reproductive Cell Technology™, mis põhineb merevetika Undaria pinnatifida biomolekulide toimemehhanismidel, ergutab nahka eriti tõhusalt, soodustades taastumist ja võitlust vananemise märkidega. Parem nahakudesid toestavate kiudude süntees koos koostisainetega, mis tagab nende kuju optimaalse bioloogilise sobivuse, on eduka noorendava efekti valem.
Uuenduslik mask, mis annab nahale elujõu vaid hetkega. Sinivetikast saadud vitamiini biokontsentraadil ja C-vitamiinil on kohene niisutav, sära andev ja taastav mõju. Taimeõli ja hüaluroonhape kompleks niisutavad nahka vaid hetkega. Naha omadused paranevad silmanähtavalt: parem niisutatus (93%*), suurem elastsus (90%*) ja siledam nahk (83%).
eemaldada.
*In vivo katse Dr Irena Erise teadus- ja uurimiskeskuses.
Dermatoloogiliselt kontrollitud. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes.

Kasutamine: Kandke rohke kogus toodet puhastatud näole ja kaelale. Hoidke 10–15 minutit nahal, kuni toode on täielikult imendunud. Maski jäägid, mis ei imendunud nahka, võib niiske vatitikuga eemaldada. Soovitatav kasutada 2–3 korda nädalas.

Vaata ka neid