Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Dr Irena Eris Algorithm 40+ Supreme Renewal Day & Night Serum (30mL)

 

Tootekood: IE29122
EAN: 5900717291225
Bränd:

Algorithm 40+ taastav päeva- ja ööseerum 30ml

 

39,90 €

Kogus:

Uuenduslik kortsudevastaste kosmeetikatoodete sari, mis põhineb mere looduslikul rikkusel ja biotehnoloogia kõige viimastel edusammudel. Ainulaadne tehnoloogia Reproductive Cell Technology™, mis põhineb merevetika Undaria pinnatifida biomolekulide toimemehhanismidel, ergutab nahka eriti tõhusalt, soodustades taastumist ja võitlust vananemise märkidega. Parem nahakudesid toestavate kiudude süntees koos koostisainetega, mis tagab nende kuju optimaalse bioloogilise sobivuse, on eduka noorendava efekti valem.
Kerge koostisega ülikontsentreeritud emulsioon näole ja kaelale. Parandab naha omadusi vaid hetkega. Muudab naha täiuslikult siledaks (93%*), optimaalselt niisutatuks (83%*) ja sametiselt pehmeks (93%*). Nahk tundub kohe pärast kasutamist värskem ja nooruslikum. Lisaks seerumi kohe nähtavale ja tuntavale taaselustavale mõjule püsib ja tugevneb mõju hiljem veelgi.
*In vivo katse Dr Irena Erise
teadus- ja uurimiskeskuses.
Dermatoloogiliselt kontrollitud. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes

Kasutamine: Soovitatav kasutada enne hooldava kreemi peale kandmist kas iga päev või periooditi. ärast seerumi täielikku imendumist (30–60 sekundi möödudes) kasutage kreemi. Enne esmakordset kasutamist eemaldage kork ja paigaldage pipett.

Vaata ka neid