Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lily Lolo Mineral Eye Shadow Palette Pure Indulge (8g)

 

Tootekood: LL29508
EAN: 5060198295089
Bränd:

Lauvärvipalett - 100% looduslik

 

28,75 €

Kogus:

Lily Lolo 100% looduslike kaunite ja omavahel harmoneeruvate lauvärvidega saate luua imelise päevameigi või intensiivse ja dramaatilise õhtumeigi. Paletil on 8 tooni, milles leidub nii säravaid siidiseid toone, kui ka poolmatte ja matte toone.

Hellitage oma laugusid luksuslike pressitud lauvärvidega. See lauvärvipalett sisaldab rikkalike toone šokolaadipruunidest kuni kuldse vanilli ja karamellini, mis annab teile võimaluse luua tõeliselt ainulaadne ja vaid teile isikupärane meigitulemus. Teave toonide kohta: Vanilla – kreemjas matt, Caramel – kergelt sädelev nude beige, Bonbon – kergelt sädelev soft taupe, Spice - sädelev gold, Ganache – soe pruun, Red Velvet – sädelev burgundia punakaspruun, Clove – sädalev rikkalik kaneelipruun, Bitter Chocolate – matt süsimust.

Kuidas peale kanda?

Kui kasutate heledat või nahavärvi tooni, kandke seda lauvärvipintsli abil üle kogu silmalau kuni kulmukaareni.  Võtke ümara otsaga lauvärvipintsel, kandke tumedamat tooni silmakoopa joonele ja hajutage, et lisada sügavust.  Võtke lauvärvi hajutuspintsel ja hajutage toonide piirid pehmemaks, et saavutada ühtlane tulemus. Silmalaule hajus lainerijoon, kasutades paleti tumedamat tooni ning laineri- ja hajutuspintslit Eye Liner&Smudge. Täiuslikud kaaslased: Lauvärvipintsel Eye Shadow või Socket Line, Ümara otsaga lauvärvipintsel Tapered Eye Brush, Lauvärvi hajutuspintslid Eye Blending või Tapered Blending Brush.

Vaata ka neid