Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Lactima EVERYDAY DUO Physiological Micellar Gel for Intimate Hygiene (300mL)

 

Tootekood: LI80881
EAN: 5900717808812
Bränd: Lirene

Lirene Lactima EVERYDAY DUO füsioloogiline mitsellaarne intiimpesugeel (300mL)

 

Lirene Lactima DUO Everyday intiimpesugeel, günekoloogide soovitavad. Efektiivse koostisega kestvat värskustunnet andev intiimpesugeel naistele. Mitsellaarne füsioloogiline intiimpesugeel sisaldab innovatiivset DUAL COMPLEX`i, milles on mitsellid ja piimhape.

*Puhastab õrnalt intiimpiirkonna, jätab kestva värskustunde. Mitsellaarne koostis sisaldab õrnalt puhastaval betaiinil põhinevat toimeainete kompleksi. Koostisained kindlustavad mõjusa puhtuse ja kestva värskuse.

*Kindlustab vajaliku seenevastase kaitse ja mikroobse tasakaalu. Piimhape tasakaalustab intiinpiirkonna happelise pH, mis annab igapäevase kaitse infektsiooni eest ja pärsib ebameeldivat lõhna tekitavate bakterite arengut.

*Väldib limaskesta liigset kuivust ja selle tagajärjel ärrituvust. Niisutavate omadustega aloe ja glütseriin rahustavad nahaärritusi ja annavad mugavustundeks vajaliku niisutuse.

GEEL EI SISALDA SEEPI, VÄRVAINEID EGA PARABEENE, ON LIMANAHALE ERITI ÕRN JA OHUTU. Geeli toime* : 93% õrn puhastus, 93% kestev värskustunne, 82% tagab mugavustunde kogu päevaks. *In VIVO test 2 nädalase kasutamise järel. Kasutamine : pese väikse koguse geeliga, loputa põhjalikult. Välispidiseks kasutamiseks.

Vaata ka neid