MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Lactima THERAPY+ Ultra-Soothing Feminine Wash for Irritated Skin (300mL)

 

Tootekood: LI80112
EAN: 5900717801127
Bränd: Lirene

Lirene Lactima THERAPY+ nahkarahustav pesugeel ärritunud nahale ( 300mL)

 

6,90 €

Kogus:

Lirene Lactima INTENSE+ intiimpesugeel, günekoloogid soovitavad. Intense+ koostis on loodud igapäevaseks hoolduseks intiimpiirkonnale, mis vajab erilist kaitset põletike ja ärrituste vastu. Eriti nahkarahustav pesugeel spetsiaalselt ÄRRITUVALE NAHALE sisaldab leevendavaid toimeaineid aaloe ekstrakti ja piimhapet.

*Vähendab ebamugavustunnet intiimpiirkonna nahka rahustades. Aaloe ekstrakt vähendab tänu oma leevendavatele omadustele intiimpiirkonna ärritusnähte, sügelus- ja põletikutunnet.

*Piimhape annab kaitse korduvate nahaärrituste eest taastades loomuliku füsioloogilise pH taseme, kindlustab vajaliku seenevastase kaitse ja mikroobse tasakaalu. Tänu glütseriini niisutavatele omadustele väldib limaskesta kuivust ja sellest tingitud nahaärritusi.

*Puhastab õrnalt ja värskendab intiimpiirkonda.

Geel sisaldab betaiinil põhinevat õrnalt puhastavate toimeainete kompleksi, mis kindlustab vajaliku puhtuse ja jätab kestva värskustunde. GEEL EI SISALDA SEEPI, VÄRVAINEID EGA PARABEENE, ON LIMANAHALE ERITI ÕRN JA OHUTU.

Geeli toime* : 100% nahkarahustav, 100% leevendab ärritusnähte, 100% kaotab sügelustunde. *Testgrupi enesehinnang 2 nädalase kasutamise järel. Kasutamine : pese väikse koguse geeliga, loputa põhjalikult. Välispidiseks kasutamiseks.

Vaata ka neid