Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene SOS Sunburn RELIEF Balm (150mL)

 

Tootekood: LI31601
EAN: 5900717316010
Bränd: Lirene

Lirene päevitusjärgne kreem SOS Balm (150mL)

 

Lirene päevitusjärgne SOSpalsam.

Päikesepõletust vähendav palsam. KIIRE LEEVENDUS NAHAÄRRITUSTELE. Sunburn Relief Balm on äärmiselt efektiivne liigsest päevitamisest põhjustatud päikesepõletuse rahustajana. See elimineerib kiirelt liigse päikesekiirguse tagajärjed ja ebapiisava UV-kaitse kõrge D-pantenooli ja allantoiini sisalduse mõjul. Viinamarjaseemneõli ja E-vitamiin toovad kiire kergendustudne. Sulgkerget koostis imendub jäägitult nahasse.

HOOLDUS JA KAITSE : Toode annab kiire mugavustunde kuivale ja ärritunud nahale. Täidab nahas lipiidide ja vitamiinide defitsiidi, toidab intensiivselt, lisab elastsust ja taastab naha optimaalne niiskustaseme. Toimeained imenduvad sügavalt nahasse ja taastavad selle funktsioonid. Palsam sisaldab nahas looduslikult esinevaid aineid, mis tugevdavad naha loomulikku kaitsesüsteemi, kaitsevad nahka vananemise ja keskkonna ebasoodsate mõjude eest.

TOIME: nahk taastub, rahuneb ja tasakaalustub ebasoodsa "küpsetusefektita”

KASUTAMINE: kandke toode õrnalt ärritunud nahale jättes õhukese kihi imendumiseks. Ägeda või sügava päikesepõletuse korral pöörduge arsti või apteekri poole. Mitterasvane konsistents, sobiv koostis ärritunud nahale. Dermatoloogiliselt testitud.TÕESTATUD OHUTUS JA TÕHUSUS

Vaata ka neid