Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Sun Protection Face Cream SPF50 Kids (50mL)

 

Tootekood: LI31531
EAN: 5900717315310
Bränd: Lirene

Lirene päikesekaitsekreem näole ja lastele SPF50 (50mL)

 

Lirene päikesekaitsekreem lastele SPF50 – näokreem.

TÕHUS KAITSE: Veekindel kreem on mõeldud lapse õrna naha efektiivseks kaitseks. Fotostabiilne UVBlock-filtrite täiustatud süsteem kaitseb nahka kahjuliku UVA ja UVB kiirguse, nahaärrituse eest ning kaitseb raku DNA-d päikesest põhjustatud nahakahjustuste eest.

HOOLDUS : valem annab intensiivse niisutuse, õlitab kergelt nahka ja takistab selle kuivamist, kaitseb kahjulike välismõjude eest.

OHUTUS: selle testitud koostis vähendab ärritusriski nahal ja seda on lubatud kasutada ka lastel, kes on nooremad kui 7 kuud.

TOIME: lapse naha pikaajaline kaitse päikesepõletuse ja naha niiskuspuudulikkuse eest.

KASUTAMINE: Kasutage emulsiooni sobivas koguses (umbes 6 tl) näole ja kehale 15 minutit enne päikese kätte minekut. Maksimaalse kaitse tagamiseks korrake kreemi nahale kandmist iga 2 tunni järel või pärast higistamist, ujumist ja rätikuga kuivatamist.

TÄHELEPANU: Pikaaegne viibimine päikese käes võib olla tõsine terviserisk. Vältige ülemäärast päevitamist või kaitske nahka kõrgema filtriga, kui päike on kõige tugevam. Kaitske imikuid ja lapsi otsese päikesevalguse eest. Päikesekaitsevahendid ei taga 100% -list kaitset. MOTHER'S INSTITUTE AND CHILDREN - SOOVITUS ZF-K-59C / 07. Veekindel toode.

Vaata ka neid