Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Sun Protection Lotion with Tan Maximizer SPF 20 (150mL)

 

Tootekood: LI31441
EAN: 5900717314412
Bränd: Lirene

Lirene Lirene päikesekaitsekreem SPF20 ( 150mL)

 

Lirene päevituse mõju võimendav päikesekaitsekreem

SPF20 KOLMEASTMELINE SÜSTEEMHOOLDUS TERVISLIKUKS PÄEVITAMISEKS

1.KAITSEB UVA/UVB kiirguse eest. Kreem sisaldab fotostabiilset UVBlock-filtrite täiustatud süsteemi, mis kaitseb nahka kahjuliku UVA/UVB kiirguse eest ja kaitseb raku DNA-d päikesekahjustuste eest.

2. GARANTEERIB TERVISLIKU JA KAUNI PÄEVITUSE. SunTanTM kompleks kiirendab päevitusprotsessi ning tugevdab ja pikendab ilusa päevitustooni* säilumist. Kompleks põhineb šeavõil, mis leevendab päikesest tingitud nahaärritusi ja taastab epidermist. Niisutavate ja toitvate koostisosade olemasolu kaitseb nahka niiskuspuudulikkuse eest, muudab naha pehmeks ja õrnaks.

3. NAHA VANANEMISVASTANE KAITSE. Koostis on rikastatud aktiivtoimeainetega, mis kaitsevad nahka päikesekahjustustest põhjustatud naha enneaegse vananemise eest. *In vitro test.

KASUTAMINE: Kandke sobiv kogus kreemi näole ja kehale 15 minutit enne päikese kätte minekut. Maksimaalse kaitse tagamiseks kasutage kaitsekreemi uuesti iga 2H möödumisel ja pärast higistamist, ujumist ja rätikuga kuivatamist.

TÄHELEPANU: Liiga pikk päikese käes viibimine võib olla tõsine terviserisk. Vältige ülemäärast päikest või kaitske nahka kõrgema filtriga, kui päike on kõige tugevam. Päikesekaitsevahendid ei taga 100% -list kaitset. Dermatoloogiliselt testitud. TÕESTATUD OHUTUS JA TÕHUSUS. Veekindel toode

Vaata ka neid