Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Sun Protection Milk SPF 50 KIDS ( 150mL)

 

Tootekood: LI31521
EAN: 5900717315211
Bränd: Lirene

Lirene päikesekaitsekreem LASTELE SPF50 ( 150mL)

 

Lirene päikesekaitsekreem lastele SPF50.

TÕHUS KAITSE: Veekindel kreem on mõeldud lapse õrna naha tõhusaks kaitseks. Fotostabiilne UVBlock-filtrite täiustatud süsteem kaitseb nahka kahjuliku UVA/UVB kiirguse eest ja kaitseb raku DNA-d päikesest põhjustatud kahjustuste eest. Kasutatud filtrid absorbeerivad või peegeldavad päikesekiirid nahapinnalt tagasi takistades nende nahkakahjustavat toimet. Kreem tugevdab naha loomulikku kaitset UV-kiirguse vastu.

HOOLDUS: kreem annab intensiivselt niisutava toime, õlitab kergelt nahka ja takistab selle kuivamist. Tänu suurepärastele hooldavatele omadustele hoiab kreem nahka tekitades selle pinnale kaitsekihi, mis kaitseb välismõjude kahjuliku toime eest. Toode on veekindel ja töötab suurepäraselt ka pikema supluse korral.

OHUTUS: selle testitud koostis vähendab ärritusriski nahal ja seda on lubatud kasutada ka lastel, kes on nooremad kui 7 kuud.

TOIME: lapse naha pikaajaline kaitse päikesepõletuse ja naha niiskuspuudulikkuse eest. KASUTAMINE: Kasutage emulsiooni sobivas koguses (umbes 6 tl) näole ja kehale 15 minutit enne päikese kätte minekut. Maksimaalse kaitse tagamiseks korrake kreemi nahale kandmist iga 2 tunni järel või pärast higistamist, ujumist ja rätikuga kuivatamist.

TÄHELEPANU: Pikaaegne viibimine päikese käes võib olla tõsine terviserisk. Vältige ülemäärast päevitamist või kaitske nahka kõrgema filtriga, kui päike on kõige tugevam. Kaitske imikuid ja lapsi otsese päikesevalguse eest. Päikesekaitsevahendid ei taga 100% -list kaitset. MOTHER'S INSTITUTE AND CHILDREN - SOOVITUS ZF-K-59C / 07. Veekindel toode.

Vaata ka neid