Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Dr Irena Eris Prosystem Home Care DNA-Mezo Stimulation Under Eye Night Cream (15mL)

 

Tootekood: PHC51913
EAN: 5900717651913
Bränd:

DNA-Meso stimuleeriv öökreem silmaalustele (15mL)

 

21,60 € 36,00 €

Kogus:

DNA-meso stimuleeriv öökreem silmaümbrusele,bioloogilisele eale 55+

Kreem sisaldab patenteeriud toimeainet GGA (Geranyl geranione), mis kaitseb kromosoomide otsi*, s.t aeglustab märkimisväärselt rakkude vananemist.

Juba peale 4 nädalast kasutamist on silmaümbruse kortsude arv ja sügavus vähenenud 27% ja nahk säravam kuni 13%**.

Valgupeptiidi ekstrakt tugevdab kiude, millest koosneb naha tugivõrk, et vähendada tumedaid silmaaluseid ja alalaugude turset.

Avokaadoõli, mis sisaldab rikkalikult A-, E-, K- ja PP-vitamiine ja rasvhappeid, niisutab ja toidab nahka. Oliivivaha niisutab ja toidab nahka sügavuti.

Hüaluroonhape, mis moodustab kerge hüdrofiilse kihi naha pinnal, parandab selle elastsust ja silub kortse, niisutades naha ülemisi kihte.

* Telomeerid on kromosoomide spetsiaalsed otsad, mis kaitsevad DNA-d kahjustuste eest ja on olulise tähtsusega naha vananemisprotsessis.

**naha parameetreid mõõdeti in vivo testides Dr Irena Erise Teaduslike Uuringute Keskuse laboratooriumis.

Tulemused: silmaümbruse nahk on toidetud, vananemis-protsessid on aeglustunud, kortsude sügavus ja arv on vähenenud, tumedad ringid silmade all ja turse vähenenud.

Kasutamine: kui kosmeetik ei soovita teisiti, kasuta kreemi õhtuti silmaümbruse naha hooldamiseks. Vältige kreemi sattumist pisaranäärmetesse või silmamuna pinnale.

Vaata ka neid