Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Sachajuan Dark Volume Powder 200ml

 

Tootekood: SJ33119
EAN: 7350016331197
Bränd: Sachajuan

Volüümisprei tumedatele juustele 200ml

 

24,10 €

Kogus:

Sachajuan`i Dark Volume Spray on spetsiaalselt tumedatele juustele väljatöötatud pulber-volüümisprei, mis annab juustele kohevuse ja struktuuri. Sprei on kuiv ja annab šampooniga pesemiskordade vahel juustele mati ja värske tunde. Sobib nii pikkade kui ka lühikeste juuste jaoks. 

Enne kasutamist raputage pudelit ja kaitske pihustamise ajaks rõivad. Pihustage sprei peanahale ja kuivadele juustele ca 10cm kauguselt ning laske kuivada. Eemaldage liigne ja stiliseerige juuksed sõrmedega.
Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.

BUTANE
ISOBUTANE
PROPANE
ALCOHOL DENAT.
SOLANUM TUBEROSUM (POTATO) STARCH
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
SILICA
PARFUM
CI 77491
CI 77492
CI 77499

Vaata ka neid