Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Sachajuan Volume Powder 200ml

 

Tootekood: SJ33140
EAN: 7350016331401
Bränd: Sachajuan

Volüümisprei 200ml

 

24,10 €

Kogus:

Sachajuan`i volüümisprei on pulber-sprei, mis annab juustele kohevuse ja struktuuri. Sprei on kuiv ja annab šampooniga pesemiskordade vahel juustele mati ja värske tunde. Sobib nii pikkade kui ka lühikeste juuste jaoks.

Enne kasutamist raputage pudelit ja kaitske pihustamise ajaks rõivad. Pihustage sprei peanahale ja kuivadele juustele ca 10cm kauguselt ning laske kuivada. Eemaldage liigne ja stiliseerige juuksed sõrmedega.
Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.

BUTANE
ISOBUTANE
ALCOHOL DENAT.
PROPANE
SOLANUM TUBEROSUM (POTATO) STARCH
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
AQUA (WATER)
COCOTRIMONIUM METHOSULFATE
HYDRATED SILICA
SILICA
PARFUM
LIMONENE
HEXYL CINNAMAL
LINALOOL

Vaata ka neid