Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Lirene Sun Protection Milk for kids SPF 50 (150mL)

 

Tootekood: LI31523
EAN: 5900717315235
Bränd: Lirene

Lirene päikesekaitsepiim SPF 50 lastele alates 7 elukuust (150mL)

 

8,36 € 11,95 €

Kogus:

Lirene päikesekaitsepiim SPF50 laste õrnale nahale
Tõhus kaitse: mineraalne ja looduslik UVA- ja UVB-kaitsefiltrite süsteem kaitseb nahka päikesepõletuse ja rakkude pöördumatu kahjustuse eest. Kasutatud kaitsefiltrid neelavad või peegeldavad päikesekiiri naha pinnalt blokeerides nende toimet. Piim tugevdab naha enda loomulikku võimet kaitsta end UV-kiirguse eest.
Hooldus: piim niisutab nahka tõhusalt ja kaitseb kuivamise eest tekitades naha pinnale väliskeskkonna eest kaitsva kihi. Tänu veekindlale koostisele on nahk kaitstud ka pikemaajalisel suplemisel.Ohtutus: testitud koostis vähendab nahaärrituste teket ja sobib kasutamiseks lastel alates 7 elukuust.
Toime: lapse naha kaitsmine päikesepõletuse eest ning naha põhjalik niisutus.
Kasutamine: kandke näole ja kehale sobiv kogus kreemi 15 minutit enne päikese kätte minekut. Maksimaalse kaitse tagamiseks taaskasutage 2 tunni möödudes ja alati pärast higistamist, ujumist ja rätikuga kuivatamist.
Tähelepanu: pikaajaline päikesekiirgus võib olla tõsine oht tervisele. Vältige liigset päikese käes viibimist või kaitske nahka kõrgema kaitsefaktoriga kõige tugevama kiirguse perioodil. Päikesekaitsetoode ei taga 100% kaitset.

Vaata ka neid