Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid
Tahe Botanic Acabado Miracle Pack Benefit šampoon 300mL+ Miracle mask 50mL

 

Tootekood: TH73468
EAN: 8426827734683
Bränd: Tahe

Tahe Botanic Acabado Miracle Pack Benefit šampoon 300mL+ Miracle mask 50mL

 

19,90 €

Kogus:

TH73468 Botanic Acabado Miracle pack
TH73202 Botanic Acabado Benefit  Shampoo
Aktiivset keratiini sisaldav soolavaba šampoon värvitud ja kahjustatud juustele 300 ml
Aitab säilitada juuste värvi. Toote igapäevasel kasutamisel säilib juuksevärvi intensiivsus ja sära. Kreemja tekstuuriga šampoon toidab ja tugevdab  juuksekiude, juuksed muutuvad pehmeks ja läikivaks, nende struktuur tugevneb. Kasutamine: Kandke juustesse väike kogus šampooni, peske, loputage ja vajadusel korrake pesu. Igapäevaseks kasutamiseks.
TH73459 Miracle Treatment  Intensiivne juuste struktuuri parandav juuksehooldus.Toode sisaldab aktiivset keratiini ja aktiivseid taimseid tüvirakke.Tegemist on juustele loomulikku läiget lisava termilise toitesüsteemiga.
Toote näol on tegemist kahjustatud juukseid elustava intensiivse juuste tihedust suurendava hooldusega.Toode „lukustab“ juuksekarva kutiikulitesse puhta kontsentreeritud keratiini koos aktiivsete taimsete tüvirakkudega.Toote kasutamisel muutuvad juuksed tugevamaks, kaunimaks ja tervemaks. Ideaalne kasutamiseks kõikide juuksetüüpide puhul. KASUTAMINE:Peske juuksed ja kuivatage need käterätikuga. Kandke juuste keskossa ja otstesse ühtlane kogus toodet.Kuivata juuksed fööniga. MITTE LOPUTADA.

Vaata ka neid