Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

LUMENE

Põhjamaised tooted arktiliste toimeainetega

Hästi hooldatud nahk annab parima enesetunde ning hea jumestus väärtustab ainult hästi hooldatud nahka. Miks on Lumene toodetes peidus justkui võlujõud, mis muudab naha täiuslikuks? Sest 40 aasta jooksul (jaanuaris 2015 täitus Lumene kaubamärgil 45. tegevusaasta) on Lumene tooted kaunistanud ja samaaegselt ka hooldanud nahka, sisaldades arktilisi toimeained. Looduslike koostisainete osakaal Lumene toodetes ulatub kuni 99 %-ni.

Lumene kosmeetikumide aktiivsed toimeained on sündinud karges puutumatus looduses – arktilistel aasadel, metsades, soodes. Lumene kosmeetikatööstuse uurimis- ja arendustegevus lähtub Põhjamaa rahvuslikest traditsioonidest, kus aastasadade jooksul on keha ja meele eest hoolitsemisel õpitud kasutama marju, taimi ja ürte. Lumene toodete imevägi ja usaldusväärsus peitub sellistes looduslikes toorainetes nagu valge turvas, kasesuhkur, muraka-, kibuvitsa- ja mustsõstraseemneõli, kanarbiku, linaseemne ja teelehe ekstrakt jms.

Arktiline toormaterjal, kui maailma üks kontsentreeritumaid kosmeetikumide looduslikke koostisaineid, on käsitsi kogutud ja korjatud ning osade kaupa testitud.

Vaata lisaks: www.lumene.com

Facebook

 

List
Grid
Järjesta: