Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

ELEGANTSELT LOHAKAS SUVESOENG

23.05.2016
ELEGANTSELT LOHAKAS SUVESOENG

 

 

Cutrin on Põhjamaade juhtiv juuksehooldussari, mille tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet ja aastakümnete pikkused kogemused. Kõik Cutrin tooted on arendatud ja valmistatud Soomes just põhjamaist juuksetüüpi ja kliima iseärasusi silmas pidades. 

White Nights juuksehooldussari on mõeldud just suviseks kasutamiseks. See sisaldab UVA ja UVB kaitset. Koostises tähtsal kohal olev murakaseemneõli annab juustele elujõudu. Kõik sarja tooted on mõnusalt magusa marjalõhnaga.

 

White nights sarjast leiad šampooni, palsami ja soolasprei. Soolasprei on asendamatu vahend elegantselt lohakate suvesoengute tegemiseks. See on kerge ja ei tee juukseid rasvaseks. Kui üldiselt tasub viimistlusvahendeid juustesse pihustades meeles pidada, et vähem on parem, siis soolaspreid võib julgelt ja palju kiharatesse pritsida.

Sprei aitab juustes olevat loomulikku lokki välja tuua, see kaotab kahususe ja vormib juuksed vabadesse, otsekui meretuulest sasitud lainetesse, jättes juuksed siiski puudutamisel pehmeks ja mõnusaks.

Kõige tugevamalt lokilise tulemuse saamiseks pihusta soolaspreid värskelt pestud niisketesse juustesse ja kuivata fööniga, kasutades difuuserotsikut.

Keskmise tulemuse saamiseks pihusta niisketesse juustesse, "kortsuta" juukseid käte vahel ja lase õhu käes kuivada.

Kerge sasise laine saamiseks pihusta kuivadesse juustesse ja säti sõrmedega soovitud soengusse.

MUA: Liina Notta

Fotod Penelope Russak