Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

KAUNILT KUMAV MEIGIPÕHI

19.06.2016
KAUNILT KUMAV MEIGIPÕHI

Sel suvel ei saa mööda meigitoodetest, mis naha kaunilt kumama panevad. Särapuudrid on aukohal nii professionaalsete jumestajate kui kodukasutajate meigilaual. Dr Irena Eris Provoke meigikollektsioon käib trendidega kaasas ja on välja lasknud päikselise suvekollektsiooni, kust leiad kõik vajaliku lummavalt kumava jume saavutamiseks.

 

 

 

 

 

Suvekollektsiooni kuulub kolm toodet:

Valgustpeegeldav tolmpuuder

Õrna säraga tolmpuudrit võib kasutada jumestuskreemi kinnitamiseks kogu näol, või vaid valitud näoosadel, mida tahad esile tuua. Erinevalt tavalisest tolmpuudrist sisaldab see ülipeeneid säraosakesi, mis nahal kaunilt valgust püüavad. Kasuta õrna kihina üle kogu näo, või lisa seda vaid näo kõrgematesse kohtadesse tagasihoidliku küütluse lisamiseks. Sädelus on piisavalt diskreetne, et sobib igapäevaseks kasutamiseks nii päeva- kui õhtumeigi juures. Puudritoosist leiad ülipehme karvase padjakese, millega toodet nahale kanda.

 

Kompaktne särapuuder

Pilkupüüdva kujundusega särapuuder koosneb kolmest eri toonist. Kasutades väikest pintslit saad võtta vaid heledat värvi, et sellega tugevamalt rõhutada sarna kõrgemat kohta, kulmuluud ja ninaselga. Suurema pintsliga toone kokku segades saad aga sooja ja kaunilt kumava tooni, millega nahale tervisest pakatav päikseline sära kinkida. Karbikeses näeb puudri südamik küll üsna tume välja, kuid päikesepuudrit see siiski asendama ei sobi, selleks jääb ta liiga heledaks. Küll aga saab highlighteri toonidega ilusat tagasihoidlikku silmameiki teha.

 

 

Kreemjas lauvärvipliiats

Kreemja koostisega automaatset pliiatsit saab kasutada nii lauvärvina kui ka kulmu all highlighterina. Toode on kauapüsiv. Peale näole kandmist tuleb seda koheselt hajutada, sest kuivades kinnitub värv tugevalt nahale ja ei liigu päeva jooksul kuskile. Pliiatsit on hea kasutada silma sisenurgas, kust puudrilised lauvärvid kipuvad kergesti laiali minema - hele täpike silma sisenurgas annab pilgule värskust ja sära. Pliiatsit on saadaval kahes värvitoonis ja näidismeigi juures läks käiku heledam toon (number 1). Lauvärvipliiatsi on väga tugeva pigmendiga ja sellega on võimalik luua intensiivseid highlighte. Pliiatsi teises otsas on hajutamiseks hästi sobiv švammotsik, mis teeb kasutamise eriti mugavaks.

 

Tänases näidisjumestuses kasutasime Dr Irena Erise sädelevat tolmpuudrit õhukese kihina üle kogu näo. Intensiivsema sädeluse andmiseks läks seejärel käiku kompaktne särapuuder, mis leidis koha sarna kõrgemas kohas, ninaseljal, lõual ja laubal. Viimase lihvina andis kulmu alla tugevama highlighti sädelev lauvärvipliiats.

 

 

MUA: Kelli Neitsov

Pildid: Penelope Russak