Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

LOOMULIKULT KUMAVA JUME ILURITUAAL

17.04.2019
LOOMULIKULT KUMAVA JUME ILURITUAAL

 

 

Kas sa ei sooviks, et igapäevaselt kasutatav jumestuskreem võiks näonahka päriselt täiustada, mitte lihtsalt niisama iluvead katta? Õnneks sellised iluvalemid on ka tegelikult olemas ja muudavad igapäeva meigi valikuid igaveseks.

Lumene Invisible Illumination loodi just selleks, et naha olukord pareneks päev päeva järel ja oleks kaunis ka siis, kui meiki nahal ei ole. Loomulikule ilule rõhuv hübriidsari on täiesti uus põhjamaine ilurituaal, milles on seninägematul moel ühendatud nahahoolduse ja jumestuse parimad küljed. Puhast põhjamaist allikavett, sära andvat murakat ja valgustpeegeldavaid värvipigmente sisaldavad kerged ja pehme pigmendiga Invisible Illumination tooted muudavad naha säravaks ja niisutavad seda ühtaegu.

 

 

Ära peida, ole tõeline

Aina rohkem soovime välja näha võimalikult loomulikud, värsked ja läbikumava jumega. Invisible Illumination vedelad universaalsed värvitoonid sulanduvad kõikide nahatoonidega ja sobivad igale nahatüübile, tänu millele on loomulik lõpptulemus tagatud.

 

Step 1. Kaitse ja sära

Nüüd on juba suurepärane aeg võtta kasutusele SPF kaitsega tooted, sest peale talve on nahk kõige õhem ehk kõige vastuvõtlikum kahjulikele päikesekiirtele. Kasuta meigialuskreemina UV-kiirguste eest kaitsvat Invisible Illumination UV primerit, mis valmistab näo ette värskeks ja püsivaks meigiks, aga mida võib ka lihtsalt üksi kasutada. Valgustpeegeldavaid pigmente sisaldav koostis muudab näonaha hetkega säravaks.

 

 

 

 

Step 2. Ühtlusta nahatoon


 Vali endale üks kolmest sobiv toon universaalsest Invisible Illumination Instant Glow seerumist. Kanna paar tilka sõrmedele ja siis näonahale. Kui soovid nahale kuldpruuni jumet anda, sega paar tilka Invisible Illumination vedelat päikesepuudrit seerumi sekka.

 

Universal Light Universal Medium Universal Dark

 

Step 3. Tervisest pakatav jume

Lisa sära põsesarnadele Midnight Sun või Rosy Dawn vedela särapuudriga ja kevadist värskust põskedele Pink Blossom või Coral Bloom põsepunaga. Tooteid kulub väga vähe, seega soovitame tilgutada vaid 1-2 tilka sõrmedele ja seejärel kanna näole kergete sõrmepuudutustega.

 

 

 

INVISIBLE ILLUMINATION

Invisible Illumination tootesarja iseloomustab loomulikkus ning põhjamaisete looduskomponentidega rikastatud vee-baasil koostis. Katab kergelt, niisutab ja annab loomuliku särava jume igale nahatüübile.

 

 

Invisible Illumination toodetega saad lähemalt tutvuda SIIN.