Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

NATURAALNE MEIGILOOK

21.05.2016
NATURAALNE MEIGILOOK

 

 

Poola suurima komeetikatootjana on Dr Irena Eris tuntud bränd kogu maailmas, eksportides kaupa rohkem, kui 40 riiki. Dr Irena Erise luksuslik kosmeetikavalik on välja töötatud oma ala professionaalide poolt teadus- ja uurimiskeskuses, kasutades kvaliteedilt parimaid koostisosasid ning tehnoloogiaid. Nende Provoke dekoratiivkosmeetikasari on loodud naistele, kes hindavad kvaliteeti ja kosmetoloogia parimaid lahendusi ning püüdlevad täiuslikkuse ja pideva arengu poole.

 

Proovisime tooted kohe töös järgi.

MUA: Liina Notta

Fotod: Penelope Russak

Selle suvise meigilooki loomiseks kasutasime järgmisi Dr Irena Eris Provoke sarja tooteid:

Sära andev jumestuskreem

 

 

Hea katvusega jumestuskreem sisaldab rikkalikult nahka hooldavaid aineid. Näidisjumestuses läks käiku toon Ivory. Luksuslikku klaasist pudelisse pakitud kreem on üsna paksu koostisega ja pealekandmise hõlbustamiseks on hea kasutada meigišvammi või -pintslit. Kreemis sisalduvad valgustpeegeldavad osakesed muudavad naha optlilselt siledamaks. Toode sobib hästi ka kuiva naha omanikele - see ei too kuivi kohti esile ja pakub nahale lisaniisutust.

 

Lauvärvipalett Majestic Brown

 

 

 

Neljast sametisest lauvärvist koosnev palett võimaldab tagasihoidlikumat jumestust päevaks ja julgemat õhtuks. Kerge ja pehme koostis muudab pealekandmise lihtsaks. Lauvärvid sisaldavad vilgukivi – ränikivide hulka kuuluvat looduslikku magmast pärit mineraali, mis peegeldab hästi valgust, aitab peita iluvigu ning muudab naha säravaks ja helendavaks.

 

Neutraalsetes toonides lauvärvipalett on iga naise meigikotis sama vajalik kui väike must kleit riidekapis - sellega tehtud jumestus on sobilik igasuguses olukorras. Dr Irena Erise lauvärvipaletist leiab neli tooni - kolm heledamat sesaldavad säraosakesi ja kõige tumedam pruun värv on matt. Tumepruun toon sobib hästi ka kulmude täitmiseks ja kujundamiseks. Hele šampanjatoon muudab pilgu säravaks ja mahe virsik toob näole värskust ja annab nahale noorusliku kuma.

 

Põsepuna Pure Rose

Ideaalne roosa toon nahale värske ja puhanud välimuse andmiseks. See on hea sobib-kõigile-toon, mis kaunistab igas eas ja igasuguse nahatooniga kandjat. Põsepuna on lihtsalt hajutatav ja väikese peegli ning pintsliga varustatud karbikest on hea kaasas kanda, kui peaks olema vaja meiki päeva jooksul värskendada.

 

Nende kolme tootega relvastatult saad suvele kaunilt vastu minna.