Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

SUVI ILMA KOSMEETIKUTA

05.04.2019
SUVI ILMA KOSMEETIKUTA

C-vitamiini ja hüaluroonhappe kodune intensiivhooldus

Suvi on aeg, kus puhata ja nautida vabadust kohustustest. Ei taha ju ka päikesepaistelist ilma raisata kosmeetiku juures käiguga. Dr Irena Eris on loonud koduseks kasutuseks 30-päevase intensiivhoolduse, mis toimib sama tõhusalt kui professionaalne hoolitsus ilusalongis.

C vitamiin - tervise ja noorusliku välimuse allikas

C-vitamiin, mida arstid, teadlased ja kosmeetikud kutsuvad "nooruse vitamiiniks" toimib kortsudevastase antioksüdandina ning nahatooni ühtlustajana. Seetõttu peaks olema c-vitamiini sisaldav kosmeetika meie igapäevase nahahoolduses hädavajalik.

C-vitamiin on aine, mis vastutab meie keha tervise ja kaitse eest ning selle noorusliku väljanägemise eest. Meie organism ei tooda seda ise, nii et peaksime seda regulaarselt toiduga või toidulisandina tarbima.

Meie naha vajadust C-vitamiini järele rahuldab vastava kosmeetika kasutamine. Kahjuks on C-vitamiin väga ebastabiilne - see oksüdeerub kiiresti ja kaotab oma kasulikud omadused. Vaid mõni minut pärast kreemi või seerumi purgi avamist saavad selle kõige väärtuslikumad toimeained juba väljuda. C-vitamiini ebastabiilsus põhjustab klientide seas pettumust ja ebakindlust, kas kosmeetika, millele kopsakas rahasumma kulutatud, tõesti töötab.

Aastate jooksul on spetsialistid otsinud stabiilse C-vitamiini vormi, mis tõhusalt tungiks naha sügavamatesse kihtidesse. Ja siin see on! Dr Irena Erisi L-ASCORBIC intensiivhooldus põhineb ühel kõige tõhusamal C-vitamiini vormil. Tervikliku hoolduse juurde kuuluvad hüaluroonhappes ja taimsete bioflavonoide lahuses lahustuvad C-vitamiini minitabletid, mille kontsentratsioonid on 5%, 10% ja 15%. Selline kasutusviis kindlustab stabiilsuse ja seega ka selle kõige tugevama efektiivsuse. Kosmeetikalabor enda kodus? Proovi seda ja naudi tulemusi!

C-vitamiiniga kosmeetika kortsude ja nahatooni ebaühtluse vastu

Näohooldused C-vitamiiniga on kortsude ja nahatooni ebaühtluse vastase meetodina laialdaselt ilusalongides kasutusel. Aga kuidas teha protseduure kodust lahkumata? Kas koduhooldustooted on sama tõhusad kui kosmeetiku poolt läbiviidud professionaalsed hoolitsused? L-ASCORBIC intensiivhoolduse loomise inspiratsiooniks oli 30%-se kontsentratsiooniga C-vitamiin, mis Dr Irena Eris kosmeetikalaboris väljatöötati. Hooldus hõlmab 30% C-vitamiini ehk askorbiinhappe kasutamist kaelale ja dekolteeti, mis koorib ja värskendab nahka, parendab seda silmnähtavalt ja mõjub ennekõike noorendavalt, stimuleerides kollageeni teket. C-vitamiin tihendab ja muudab kapillaarid elastseks. Tugevdab UV-kiirguse poolt nõrgestatud naha vastupanu, mis takistab kantserogeenseid muutusi. Tänu kirurgias 30% -lise C-vitamiini kasutusega saavutatud suurepärastest tulemustest lõid Dr Irena Eris kosmeetikud koduse intensiivhoolduse, mis annab võrdselt suurepärased tulemused. L-ASCORBIC intensiivhoolduse põhikoostisosadeks on 100% stabiilne askorbiinhape, mis on 20 korda paremini imenduv kui selle asendajad. Tänu sellele on naha seisundi paranemine kiirem ja tähelepanuväärne.

Seerum C-vitamiiniga - näonaha noorendamine kodus

Seerum on kõrge aktiivsete ainete kontsentratsiooniga preparaat, mille toime on intensiivsem kui tavalisel näokreemil. Seepärast põhineb 30-päevane L-ASCORBIC intensiivhooldus seerumil, kuhu kuulub stabiilses hüaluroonhappes lahustatud C-vitamiin, mis märkimisväärselt vähendab kortse ja kirgastab nahka. Seda hooldust võib kasutada terve aasta vältel, mis tahes tüüpi küpsel nahal. Enne uue kuuri kordamist tuleb hoolitsusest pausi pidada 1 kuu. Koduse noorendamise protsessi põhielemendiks on C-vitamiiniga seerum, mis saadakse askorbiinhappe mini-tableti lahustamisel hüaluroonhappes vahetult enne nahale manustamist. Askorbiinhappeid on hoolduses kolm tükki, igaüks 10-ks päevaks, alustades 5%-se kontsentratsiooniga kuni lõpetades 15%-ga. Seerumi toime täiendamiseks on soovitatav samaaegselt kasutada sama sarja päeva- ja öökreemi.

Ideaalne paar: L-askorbiinhape ja hüaluroonhape

Hooldusel ei lahustata põhjuseta C-vitamiini mini-tabletti hüaluroonhappes. Hüaluroonhape on inimese nahas leiduv looduslik polüsahhariid. See on osa side- ja liigesekudedest, mis asetseb veresoonte seintes, kehavedelikes ja silmamunades. Siiski täidab see nahal kõige olulisemat rolli kollageeni ja elastiini kiude ühendades ning epidermise rakkudevahelist ruumi täies. Happeline molekul suudab siduda umbes 250 molekuli vett, tänu millele seda ainet peetakse üheks kõige väärtuslikumaks niisutavaks aineks organismis. Kahe kasuliku aine, C-vitamiini ja hüaluroonhappe koosluse toime nahal annab suurepärase tulemuse näonaha noorendamisel, niisutamisel ja kirgastamisel.

Näonaha niisutamine - miks see nii tähtis on?

Niisutatud näonahk püsib noorena. Veatute silmaümbruste säilitamiseks ei piisa vaid kortsusvastaste kosmeetikavahendite kasutamisest, niisutavad SPF kaitsega kreemid on vajalikud ja seda igal hooajal. Vesi täidab meie naha jaoks kaks väga olulist rolli: see vastutab rakuprotsesside (sealhulgas naha noorenemise) kulgemise eest ja tagab kollageeni ning elastiini kiududele õige struktuuri. Kui meie nahk ei ole niisutatud, häirub epidermise uuendamise protsess ja selle tulemuseks olev hüdrolipiidkate on nõrgeneb tõsiselt. L-ASCORBIC niisutavad ja kaitsvad kreemid päästavad olukorra. C-vitamiini sisaldav päevakreem tagab tugeva kaitse UVA/UVB kiirguste eest ning öine kreem toidab ning niisutab intensiivselt nahka, vähendades naha pingulolekut ja kuivustunnet.