Ostukorv:

MG Beauty

Esileht / Ilusalong

Ilusalong

HAIRLOOK SALONG

Sinu unistuste ilusalong!

Avar modernne ilusalong Tallinnas

2014. aasta detsembrikuus avatud uudse tervikliku kontseptsiooniga Hairlook salong on kiiresti võitnud eestlaste südamed. 

Enam kui 250 ruutmeetril paiknev 10 juuksurikoha ja 3 kaasaegse ilukabinetiga salong on üks suurimaid Eestis. Ilusalongi teenindajad on tõelised oma ala fännid, keda koolitavad rahvusvahelised tippjuuksurid ja -kosmeetikud. Salongi kureerib MG Beauty OÜ.

Klient on kuningas

Hairlook salong soovib iga kliendi jaoks muuta salongikülastuse eriliseks elamuseks. Salongis loob hubase õhkkonna hoolikalt valitud muusika ja valgustus. Laste meelt lahutavad tahvelarvutid uute multikate ja mängudega.

Juuksuri- või maniküüritoolis istudes saab nautida tasuta vahuveini, kohvi või teed ning lisaks on võimalik tellida spetsiaalselt salongi klientide jaoks koostatud menüüst suupisteid ja veini.

Mugavatesse klienditoolidesse võib kasvõi terveks päevaks  salongi pakutavaid teenuseid nautima jääda, kuna kvaliteedi ja hinna suhe on väga hästi paigas.

Kvaliteetbrändid koha peal ja kaasa ostmiseks

Töös kasutatakse professionaalseid salongitooteid Macadamia Professional, Cutrin Professional, Tahe, Osmo, Kasho, Apraise ja Dr Irena Eris, mida saab salongiga koos paiknevast kosmeetikapoest ka väga hea hinnaga kaasa osta. 

Tutvu salongiga lähemalt SIIN.