Ostukorv:

MG Beauty

Ametlik ilubrändide maaletooja

Koolitused

Kliendile

Pakume suurt valikut kvaliteetseid ilu- ja juuksehooldustooteid, mida saate osta meie e-poes ning kauplus-laos Tallinnas.

Samuti on MG Beauty poolt maale toodavad brändid müügil suuremates jaekauplustes üle Eesti.

 

Koolitused

Professionaalile

Oleme rõõmuga abiks professionaalsetele iluteenindajatele nende töös. Lisaks varustamisele kõrgekvaliteetsete salongitoodetega pakume igakülgset nõustamist, koolitusi ja tuge, et saaksite oma töös õppida uusi võtteid ning kasutada meie esindusbrände parimal võimalikul viisil.

Hairlook Salong

Detsembris 2014 avasime enam kui 250m² pinnaga modernse ilusalongi Tallinnas Sikupilli keskuses.  Salongis töötab üle 10 professionaalse juuksuri,  lisaks kosmeetikud, maniküürijad ning küünetehnikud, keda koolitavad rahvusvahelised tippspetsialistid. 
Tänu esmaklassilisele klienditeenindusele, kvaliteetsele teenusele, headele pakkumistele ja püsikliendiprogrammile on salong vallutanud kiiresti paljude kohalike klientide südamed.

Loe lisa

 

 

MG Beauty OÜ eesmärgiks on pakkuda heatasemelist teenindust nii jaemüügi- kui profiklientidele. Oleme usaldusväärne ja paindlik partner, sest omame pikaajalist kogemust hulgimüügi valdkonnas.

 MG Beauty on kui ilubrändide kaubamaja, mis jaguneb mitmeks valdkonnaks. Nendest põhilisemad on jae- ja profimüük, ilusalong ning e-kaubandus. 

Oma loomulikku ilu aitab MG Beauty avastada läbi tuntud ja hinnatud ilukaubamärkide nagu Lumene, Macadamia Natural Oil, Dr. Irena Eris, Cutrin, Lirene, Tahe ja palju muud.

Lisaks brändide ainuesindusele tegeleb MG Beauty ka distributsiooni ja hulgimüügiga, pakkudes kõikidele toodetele müügi- ja turundusalast täisteenust. Profibrändidele pakume vajalikku müügitoetust, konsultatsiooni ja koolitust.

MG Beauty ilutooteid leiab suurimatest jaekettidest nagu Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Stockmann, Selver, Rimi, Prisma ning Tradehouse ilukaubamajad.