Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

TELLIMINE

Lisaks kiirele kohaletoimetamisele, saate valida enda jaoks sobivama: kohaletoimetamine lähimasse pakiautomaati, kulleriga otse koju või kontorisse

Tellimustele alates 49€ (koos km-ga) on kohaletoimetamine TASUTA  (v.a. sooduskampaania raames).

Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäevadel E-R, kuni kella 13.00, jõuavad Sinuni 48h jooksul. Kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (ajavahemikul: reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 9.00ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st. 

OSTU VORMISTAMINE

Toodete ostja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel.

Toodete ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Toodete müüja ei vastuta täitmisel Toodete ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

TAGASTUSÕIGUS

E-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus.

Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Tagastusõigus ei laiene avatud pakendiga toodetele. Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile epood@mgbeauty.ee .

Tagastatud toodete postikulu kannab klient, välja arvatud juhul kui tellitud toode ei vasta tellitule.