Ostukorv:

MG Beauty

Tootegrupid

KOHALETOIMETAMINE

Lisaks kiirele kohaletoimetamisele, saate valida enda jaoks sobivama: kohaletoimetamine lähimasse pakiautomaati, kulleriga otse koju või kontorisse

Tellimustele alates 49€ (koos km-ga) on kohaletoimetamine TASUTA (v.a. sooduskampaania raames).

Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäevadel E-R, kuni kella 13.00, jõuavad Sinuni 48h jooksul (sooduskampaaniate korral on kohaletoimetamine 3-5 tööpäeva). Kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (ajavahemikul: reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 9.00ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st. 

PS! Jõulukuul võib suure koormuse tõttu kauba kättetoimetamine pakiautomaatide kaudu rohkem aega võtta.

Itella Smartpost pakiautomaat 1,99€, DPD pakiautomaat 2,20€, Omniva pakiautomaat 2,50€

Tellitud tooted jõuavad Sulle sobivaima asukohaga  pakiautomaati 48h jooksul  (v.a. sooduskampaaniate ajal) alates tellimuse kinnituse saatmisest, Sinu e-posti aadressile. Vali paki tellimisel Sulle lähim pakiautomaat. Pakiautomaadid mahutavad maksimaalselt 30 kg saadetised. Külmal perioodil palume mitte väljas seisvaid automaate valida toodete võimaliku külmumise tõttu.

Kui tellitud kaup on pakiautomaadis, saadetakse Sulle telefonile SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

TÄHELEPANU! Saadetud SMS teade on paki tagastamise aluseks! Palun säilita see 14 päevaks, kui peaksid seda tagastusperioodil vajama. Toodet hoitakse  pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Selle aja sees saadetakse Sulle teenusepakkuja poolt veel üks meeldetuletus. Juhul, kui Sa ei ole 7 päeva jooksul ikka oma pakile järgi läinud saadetakse see MG Beauty aadressile tagasi. 

Omniva kuller 5€

Tellitud Toode toimetatakse kulleriga Sinu tellimuses märgitud aadressini 48h jooksul* alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile. Kulleriga kättetoimetamise korral helistatakse Sulle ette ning lepitakse kokku sobiv aeg saadetise kättetoimetamiseks. Tellitud toodete üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud toodete ostjale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele toodete üleandmine toimub ainult kokkuleppel Toodete ostjaga.

TÄHELEPANU! Pakendi peal olev triipkood on 14 päevase tagastusperioodi aluseks. Palun säilita see number kaheks nädalaks, juhuks, kui peaksid seda, sel perioodil mingil põhjusel vajama. Kui kuller ei saa kliendiga, telefoni teel, kliendi esitatud vale telefoninumbri tõttu ühendust, saadetakse kaup postkontorisse tagasi ja klienti teavitatakse e-posti teel, kuidas klient kauba hiljem kätte saab.

Juhul, kui klient ei lähe kaubale järgi, oma valitud kauba toimetamise viisis nimetatud päevade jooksul kaubale järgi, tasub klient E-pole tagastamiskulud.

Tulen ise järgi 0€

Tellimustele saad järgi tulla MG Beauty kauplus-lattu aadressile Peterburi tee 90F (maja taga MG Beauty ladu), Tallinn, tööpäeviti kell 10.00-16.00.

Kui tellimuse kogusumma ületab 49€, siis on Eesti sisene kohaletoimetamine Sulle TASUTA. Palume pakile järgi tulla 7 päeva jooksul.